Usługi

Wyświetlanie 1–8 z 31 wyników

 • Badanie z wykorzystaniem David Health System

  250,00  / 60 min

  David Health System to 18 zintegrowanych ze sobą urządzeń  do diagnostyki i rehabilitacji podstawowych ruchów funkcjonalnych Pacjenta. Możliwości jakie daje nam sprzęt David to zbadanie zakresów ruchomości poszczególnych stawów, a więc swobody ich ruchu. Możemy również zmierzyć siłę mięśniową dzięki czemu trening na maszynach dopasowany jest ściśle do Pacjenta. Testy swobody ruchu i siły mięśniowej możemy powtórzyć po cyklu treningów, dzięki czemu wiemy jak wpływał on na organizm Pacjenta.

 • Badanie z wykorzystaniem Systemu BTE MCU (Multi-Cervical Unit)

  250,00  / 60 min

  BTE MCU to skuteczny i kompletny system do oceny Pacjentów cierpiących na ból szyi, zaburzenia związane z urazami kręgosłupa szyjnego i wszelkie schorzenia kręgosłupa szyjnego. Urządzenie pozwala na ocenę zakresu ruchu we wszystkich płaszczyznach oraz badanie siły mięśniowej odcinka szyjnego kręgosłupa.

 • Badanie z wykorzystaniem Systemu BTE Primus RS

  250,00  / 60 min

  BTE Primus RS to nowoczesny system do oceny i treningu funkcjonalnego. Pozwala na ocenę zakresu ruchomości i siły mięśniowej. Primus może być również używany do zintegrowanych, funkcjonalnych czynności, w których Pacjent może wykonywać złożone ruchy mające na celu symulację ruchów podczas rzeczywistych zadań. Zaawansowany system pomiarowy daje nam możliwość oceny pracy mięśni w różnych warunkach, takich jak: izometria, izokinetyka, pomiar mocy i wytrzymałości.

 • Badanie z wykorzystaniem Systemu Luna EMG

  300,00  / 60 min

  Luna EMG pozwala na zdiagnozowanie Pacjentów z uszkodzeniami układu nerwowego. Dzięki wbudowanemu modułowi EMG można precyzyjnie ocenić potencjał bioelektryczny z poszczególnych mięśni. Za pomocą odpowiednich końcówek dostosowanych do wybranych stawów można kompleksowo przeprowadzić badanie zakresu ruchu i siły mięśniowej.

 • Badanie z wykorzystaniem Systemu Pablo

  250,00  / 60 min

  System Pablo to narzędzie do diagnostyki w obszarze kończyny górnej, interaktywnej rehabilitacji oraz monitorowania osiągniętych postępów w terapii Pacjenta. Czujniki ruchu oraz akcesoria umożliwiają bezpieczne i atrakcyjne wykorzystanie Pablo do terapii Pacjentów o różnym stanie zdrowia. Możemy zbadać siłę ścisku dłoni oraz poszczególnych palców, zbadać swobodę ruchu stawów ramiennych. System Pablo umożliwia przeprowadzenie analizy chodu u Pacjenta.

 • Badanie z wykorzystaniem Systemu Zebris

  250,00  / 60 min

  To wielofunkcyjna platforma do pomiaru rozkładu gęstości sił działających na stopę. Platforma Zebris FDM-S składa się z indywidualnie kalibrowanych pojemnościowych czujników siły umożliwiających analizę rozkładu gęstości sił statycznych i dynamicznych powstających pod stopami w czasie stania i chodzenia. Umożliwia ona komputerową diagnostykę stóp oraz obciążenia w warunkach statycznych i dynamicznych.

 • Oefrta

  Konsultacja neurochirurgiczna

  180,00  / 30 min

  Konsultacja z lekarzem specjalistą, z zakresu neurochirurgii, której celem jest diagnostyka układu nerwowego pod kątem leczenia chirurgicznego. W ramach 30-minutowej konsultacji specjalista w przeprowadza badanie, wywiad, stawia rozpoznanie. Dodatkowo jeśli zachodzi potrzeba specjalista może wystawić skierowanie na dodatkowe badania, receptę, zalecenia odnośnie dalszego leczenia, wystawić zwolnienie lekarskie.

 • Oefrta

  Konsultacja neurochirurgiczna pogłębiona

  250,00  / 60 min

  Konsultacja z lekarzem specjalistą z zakresu neurochirurgii, której celem jest diagnostyka układu nerwowego pod kątem leczenia chirurgicznego. Wydłużony czas wizyty względem standardowej konsultacji neurochirurgicznej pozwala na bardziej szczegółową zapoznać się ze stanem zdrowia Pacjenta oraz jego potrzebami. W ramach 60-minutowej konsultacji specjalista przeprowadza badanie, wywiad, stawia rozpoznanie. Dodatkowo jeśli zachodzi potrzeba specjalista może wystawić skierowanie na dodatkowe badania, receptę, zalecenia odnośnie dalszego leczenia, wystawić zwolnienie lekarskiego. W ramach pogłębionej konsultacji lekarz może przygotować opinię (osobny dokument) z konsultacji opisującą aktualny stan zdrowia, wnioski z badania, zalecenia co do dalszego leczenia.