Rehabilitacja w Centrum Rekonstrukcji Zdrowia – DLACZEGO WARTO nas wybrać?

Sprawdź, jak wygląda rehabilitacja w naszym Centrum

Indywidualne podejście do pacjenta

Wnikliwa diagnoza i wybór najlepszych specjalistów w Centrum Rekonstrukcji Zdrowia pozwala nam na dobranie metody leczenia adekwatnie do zakresu urazu i Twoich możliwości fizycznych. Na podstawie obiektywnych wyników badań przygotowujemy pełny plan rehabilitacji indywidualnej oraz domowej, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces powrotu do zdrowia.

U nas zawsze jesteś na pierwszym miejscu. Leczenie jest komfortowe. Dbamy o Twój spokój i regenerację, dobierając najlepsze światowe rozwiązania. Lekarze specjaliści, którzy będą się Tobą opiekować, konsultują plan leczenia, pracując na Twój powrót do kondycji sprzed urazu.

indywidualna rehabilitacja
rehabilitacja bez kolejek

Obiektywna diagnostyka i skuteczna rehabilitacja bez kolejek

Nie musisz się już martwić długim oczekiwaniem na termin badań, a potem czekać na kolejną wizytę u specjalisty, by dowiedzieć się, co z nich wynika. Zadzwoń do nas, a wybierzemy możliwie najszybszy termin konsultacji, podczas której nie tylko od razu przeprowadzimy diagnostykę, ale też omówimy wyniki i dalsze kroki Twojego leczenia!

 

Czy wiesz, że rehabilitację po urazie najlepiej podjąć najszybciej, jak to tylko możliwe – nawet dzień po założeniu gipsu? Szybkie działania rehabilitacyjne przynoszą najlepsze efekty. Twoja sprawność fizyczna, psychiczna, zdolność do pracy i powrót do dawnej kondycji są naszym priorytetem. Nie musisz się martwić o odległe terminy rehabilitacji. W naszym Centrum Rekonstrukcji Zdrowia masz wszystko na wyciągnięcie ręki i tak szybko, jak tego potrzebujesz.

Certyfikowany sprzęt do diagnostyki i rehabilitacji oraz mierzenie stosowanych metod

Odpowiedni sprzęt do diagnostyki oraz terapii pozwoli nam na obiektywne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia oraz stworzenie dedykowanego planu terapii na podstawie wyników z przeprowadzonych przez nas badań. Urządzenia medyczne, które posiadamy w Centrum, umożliwią nam terapię dokładnie tych aspektów Twojej sprawności, które tego wymagają.

Cyklicznie sprawdzamy metody i efekty prowadzonej rehabilitacji, a wyniki prezentujemy w postaci czytelnych raportów i opinii. Zarówno dla nas, jak i dla Ciebie, jest to niezwykle ważny aspekt, dzięki któremu widzimy postępy w Twojej terapii i rezultaty naszych działań. My mamy pewność, że właściwie dobraliśmy leczenie, Ty masz czarno na białym, że to, co wspólnie robimy, naprawdę działa. Nie ma lepszej motywacji, niż widoczne efekty.

sprzęt medyczny do diagnostyki i terapii
mierzenie wyników terapii w Centrum Rekonstrukcji Zdrowia

Współpraca fizjoterapeutów z lekarzami specjalistami oraz leczenie od A do Z w obrębie układu narządu ruchu

Nasze Centrum Rekonstrukcji Zdrowia tworzą nie tylko fizjoterapeuci. Na co dzień współpracujemy również z neurochirurgiem , neurologiem, ortopedą, neurologopedą, psychodietetykiem, psychologiem oraz specjalistą fizjoterapii i osteopatą. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich specjalistów w jednym miejscu, a my możemy kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie i powrót do sprawności. 

Zajmiemy się wszystkim – doborem badań diagnostycznych, wyborem lekarza nadzorującego i lekarzy specjalistów, analizą kosztów i kontrolą podejmowanych działań. Zadbamy o rehabilitację oraz wzmocnienie i utrzymanie efektów leczenia. Zapewnimy Ci sprzęt ortopedyczny, zaopatrzenie medyczne oraz rehabilitację opartą o nowoczesne metody, również z  wykorzystaniem technologii maszynowej.

Profilaktyka i utrzymanie dobrej kondycji po leczeniu

Powrót do pełnej sprawności to nie jest nasze ostatnie słowo. Chcemy na stałe wdrożyć w Twoim życiu właściwe, zdrowotne nawyki, które pozwolą Ci utrzymać dobrą kondycję i uniknąć kolejnych urazów w przyszłości. Profilaktyka to nie tylko sezonowe badania. To także odpowiednie nawyki żywieniowe, stała aktywność fizyczna, która daje Ci ogrom radości, utrzymanie odpowiedniej wagi oraz zmniejszenie poziomu stresu.

Nasi specjaliści dbają o to, aby poprzez edukację i gotowe narzędzia m.in. indywidualne plany żywieniowe i treningowe, zdrowy tryb życia stał się Twoją codziennością. W czasie leczenia i rehabilitacji przejdziesz niezwykłą przemianę – zyskasz świadomość swojego ciała i procesów, które w nim zachodzą, co przyczyni się do poprawy jakości Twojego zdrowia i życia na wielu poziomach.

profilaktyka zdrowia

Jakimi jeszcze zasadami dotyczącymi rehabilitacji KIERUJEMY SIĘ w Centrum Rekonstrukcji Zdrowia?

Czas to zdrowie!

Każdej osobie poszkodowanej w wypadku przysługuje prawo do skorzystania z zabiegów rehabilitacji. Często jednak możliwość podjęcia natychmiastowej rehabilitacji refundowanej przez NFZ nie jest możliwa. Rekonstrukcja Zdrowia oferuje rehabilitację bez oczekiwania w długich kolejkach. Im wcześniejsza rehabilitacja, tym większe prawdopodobieństwo odzyskania pełnej sprawności.

 

 

 

Pomoc psychologiczna

Rekonstrukcja Zdrowia to również inne możliwości wsparcia poszkodowanego po trudnym zdarzeniu losowym. Każda taka osoba objęta jest indywidualnym, kompleksowym procesem opieki psychologicznej, a jeśli to potrzebne, także psychiatrycznej. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że dobre nastawienie, odpowiednia motywacja i inspirowanie do pracy znacząco wpływają na postępy w rehabilitacji.

 

 

 

Kompleksowe leczenie i rehabilitacja

Bez zbędnej zwłoki dostosujemy cele rehabilitacji oraz plan terapii do Twoich indywidualnych predyspozycji. Terapię manualną, gdy stan Twojego zdrowia na to pozwoli, wspomożemy szerokim spektrum certyfikowanych urządzeń medycznych do rehabilitacji, które pozwolą nam również na wiarygodne i obiektywne mierzenie efektów wspólnej pracy. Dzięki temu będziemy mogli kontrolować cały proces rehabilitacyjny.

 

 

 

 

Bez ograniczeń

Usługa rehabilitacji może być zorganizowana na zasadzie „door to door”. Już nie musisz się martwić, gdzie się będziesz leczyć, jak się tam dostaniesz i kto zaopiekuje się Tobą po wyjściu ze szpitala. Rekonstrukcja Zdrowia stawia na kompleksowe rozwiązania, których zadaniem jest wsparcie poszkodowanego na każdym etapie rekonstrukcji jego zdrowia i powrotu do jego samodzielności.

 

 

 

Opiekun – Twój partner

Każdy poszkodowany ma przydzielonego opiekuna, którego zadaniem jest przeprowadzenie podopiecznego przez wszystkie etapy procesu rekonstrukcji zdrowia. Dzięki swojemu opiekunowi zawsze wiesz, kiedy i jak przygotować się do konkretnych czynności wynikających z planu leczenia i rehabilitacji. Będzie on dla Ciebie wsparciem, a jego celem jest inspirowanie Cię do działań.

 

 

 

 

Dostosowujemy się do potrzeb

 Dzięki monitorowaniu Twoich postępów w procesie rekonstrukcji zdrowia możemy dobrać działania adekwatnie do progresu wynikającego bezpośrednio z pomiarów uzyskanych z urządzeń i robotów rehabilitacyjnych oraz wniosków i analiz wykonywanych przez lekarzy i terapeutów. Taka kontrola jest ważna dla Twojej motywacji i pewności, że idziemy w dobrym kierunku.

 

 

 

 

Jak skorzystać z USŁUG Rekonstrukcji Zdrowia?

Zapoznaj się z ofertą

Sprawdź nasze usługi, jakie jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać, by pomóc Ci wrócić do pełni sprawności.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń pod nr +48600939997 i uzyskaj informacje, jakie są Ci potrzebne.

Skorzystaj z usług

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan leczenia. Pomagamy na każdym etapie rekonstrukcji Twojego zdrowia.