Najlepsze efekty w najkrótszym czasie

  • Czas to zdrowieKażdej osobie poszkodowanej w wypadku przysługuje prawo do skorzystania z zabiegów rehabilitacji. Często jednak możliwość podjęcia natychmiastowej rehabilitacji refundowanej przez NFZ, nie jest możliwa. Rekonstrukcja Zdrowia oferuje skuteczną rehabilitację, bez oczekiwania w długich kolejkach. Jeśli ze względów zdrowotnych dojazd do gabinetów nie będzie możliwy, oferujemy wizyty naszych terapeutów w dogodnym dla poszkodowanego czasie i miejscu. Im wcześniejsza rehabilitacja tym większe prawdopodobieństwo odzyskania maksymalnej sprawności. Działania rehabilitacyjne powinny rozpocząć się, najlepiej bezpośrednio po operacji.
  • Pomoc psychologiczna i motywacjaRekonstrukcja Zdrowia, to również inne możliwości wsparcia poszkodowanego po trudnym zdarzeniu losowym. Każdy z poszkodowanych objęty jest indywidualnym, kompleksowym procesem opieki psychologicznej a jeśli to konieczne opieki psychiatrycznej. Zdajemy sobie sprawę, że dobre nastawienie znacząco wpływa na postępy w rehabilitacji, dlatego nasze działania skupiają się również na motywacji naszych podopiecznych do wzmocnienia zaangażowanie w proces terapii.
  • Nowoczesne leczenie i rehabilitacjaBez zbędnej zwłoki i indywidualnie dostosowujemy cele rehabilitacji oraz plan terapii dopasowany do indywidualnych predyspozycji poszkodowanego. Terapie wspomagamy szerokim spektrum robotów i maszyn do rehabilitacji, co pozwala wykorzystać potencjał rehabilitacyjny do potrzeb terapii z poparciem pacjenta gotowego do zmian.
  • Bez ograniczeńUsługa może być zorganizowana na zasadzie ,,door to door”. Już nie musisz martwić się gdzie będziesz się leczyć, jak tam się dostaniesz, kto zaopiekuje się Tobą po wyjściu ze szpitala. Rekonstrukcja Zdrowia stawia na kompleksowe rozwiązania, których zadaniem jest wsparcie poszkodowanego oraz jego otoczenia na każdym etapie rekonstrukcji jego zdrowia i powrotu do samodzielności.
  • Opiekun, Twój partner w drodze do zdrowiaKażdy poszkodowany ma przydzielonego opiekuna, którego zadaniem jest przeprowadzenie podopiecznego przez wszystkie etapy procesu rekonstrukcji zdrowia. Dzięki swojemu opiekunowi zawsze wiesz kiedy i jak przygotować się do konkretnych czynności wynikających z planu leczenia i rehabilitacji.
  • Dostosowujemy się do twoich potrzebDzięki monitorowaniu Twoich postępów w procesie rekonstrukcji zdrowia, dobieramy działania adekwatnie do progresu wynikającego bezpośrednio z pomiarów uzyskanych z urządzeń i robotów rehabilitacyjnych oraz wniosków z analiz wykonywanych przez lekarzy i terapeutów.