Pomoc prawna

Zespół specjalistów zajmujących się sprawami administracyjnymi zapewnia poszkodowanym i ich rodzinom kompleksową pomoc w tym pomoc prawną.

Rekonstrukcja Zdrowia współpracuje z najlepszymi kancelariami prawymi oraz z rzeczoznawcami majątkowymi. Skuteczna pomoc osobom poszkodowanym to nasza misja. Rzetelność i fachowość, a także indywidualne podejście do każdego poszkodowanego to fundament wysokiej jakości usług. Nasi Partnerzy pomogą w sprawach, zarówno na etapie przesądowym (mediacje) oraz postępowaniu sądowym, przedegzekucyjnym i egzekucyjnym. Doradztwo i konsultacje dla poszkodowanych związane z prawami i możliwościami postępowania w przypadku zdarzeń losowych (wypadków w kraju i za granicą) nie jest związane z żadnymi kosztami finansowania na rzecz naszego Partnera. Weryfikacja zasadności ubiegania się o roszczenia zostanie wykonana nieodpłatnie. Zalecamy kontakt bezpośrednio z naszą infolinią +48 600 939 997 aby ułatwić proces weryfikacji.

ODTWORZENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Usługi polegająca na odbiorze wszelkich dokumentów medycznych, do których ma prawo poszkodowany lub jego rodzina zarówno ze szpitali (podmiotów medycznych) polskich jak i zagranicznych oraz innych instytucji (Policja, Prokuratura, Sądy, Towarzystwa Ubezpieczeniowe) w kraju jak i zagranicą.
W przypadku wyrażenia chęci skorzystania z takiej usługi podpisywane jest stosowne pełnomocnictwo, a Rekonstrukcja Zdrowia w mieniu poszkodowanego występuje do określonych podmiotów w celu uzyskania wszelkiej dokumentacji medycznej. W imieniu poszkodowanego prowadzone są rozmowy, korespondencja jak i wszelkie rozliczenia.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE

Rekonstrukcja Zdrowia współpracuje ze specjalistami tłumaczami z uprawnieniami biegłych sądowych w obszarze prawno-medycznym. Oferuje tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe dokumentacji medycznej (dokumentów i wypisów szpitalnych, przychodni), dokumentacji od biegłych sądowych czy dokumentacji ubezpieczeniowej. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.